SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
제품 번호:
MENT1150A4851Q01
패키지:
-
배치:
-
설명:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 150W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$101.4315
$101.4315
10
$93.4705
$934.705
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Polarization | - |
| Input Type | Cord (Sold Separately) |
| Applications | ITE (Commercial), Medical |
| Form | Desktop (Class II) |
| Output Connector | Rectangular, 6 Position |
| Approval Agency | CE, cURus |
| Input Connector | IEC 320-C8 |
| Size / Dimension | 7.00" L x 3.25" W x 1.64" H (177.8mm x 82.6mm x 41.6mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 3.12A |
| Weight | - |
| Series | MENT1150 |
| Power (Watts) | 150 W |
| No Load Power Consumption | 500mW |
| Region Utilized | International |
| Cord Length | 59" (1.50m) |
| Efficiency | Level V |
| Standard Number | 60601-1; 60950-1 |
| Voltage - Output | 48V |
| Mfr | SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 100 ~ 240 VAC |