MFL0603R2200FB
Eaton - Electronics Division
제품 번호:
MFL0603R2200FB
패키지:
0603
설명:
RES 0.22 OHM 1% 1/8W 0603
재고 : 10000
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings -
Resistance 220 mOhms
Series MFL
Power (Watts) 0.125W, 1/8W