MFR-25FBF52-178R
YAGEO
제품 번호:
MFR-25FBF52-178R
설명:
RES 178 OHM 1% 1/4W AXIAL
재고 : 8910
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 178 Ohms
Series MFR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W