YAGEO
제품 번호:
MFR-25FBF52-37R4
제조업체:
패키지:
Axial
배치:
-
설명:
RES 37.4 OHM 1% 1/4W AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.095
$0.095
10
$0.07885
$0.7885
25
$0.05434
$1.3585
50
$0.04237
$2.1185
100
$0.03021
$3.021
250
$0.02356
$5.89
500
$0.018734
$9.367
1000
$0.0133
$13.3
5000
$0.010279
$51.395
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Metal Film |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 37.4 Ohms |
| Series | MFR |
| Power (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | YAGEO |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |