MFR100FTF73-24R3
YAGEO
제품 번호:
MFR100FTF73-24R3
제조업체:
YAGEO
패키지:
Axial
설명:
RES 24.3 OHM 1% 1W AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 24.3 Ohms
Series MFR
Power (Watts) 1W