MFR1WSJB-52-1K5
YAGEO
제품 번호:
MFR1WSJB-52-1K5
설명:
RES 1.5K OHM 5% 1W AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.5 kOhms
Series MFR
Power (Watts) 1W