C&K
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$23.1705
$23.1705
5
$19.9006
$99.503
10
$18.6542
$186.542
25
$17.09544
$427.386
40
$16.004175
$640.167
80
$15.016888
$1201.35104
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Positions | 12 |
| Index Stops | Continuous |
| Number of Poles per Deck | 1 |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Flatted (3.17mm Dia) |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 6.60mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 250mA (AC/DC) |
| Angle of Throw | 30° |
| Contact Finish | Silver |
| Actuator Length | 10.16mm |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Depth Behind Panel | 15.88mm |
| Series | M |
| Circuit per Deck | SP12T |
| Voltage Rating - DC | 28 V |
| Contact Timing | Non-Shorting (BBM) |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | C&K |
| Features | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Package | Tray |
| Number of Decks | 1 |
| Base Product Number | MG00L1N |