Omron Automation and Safety
제품 번호:
MGN1C-DC24
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 30A 24V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$45.467
$45.467
10
$43.07585
$430.7585
25
$40.68242
$1017.0605
50
$38.28937
$1914.4685
100
$35.89632
$3589.632
250
$33.503232
$8375.808
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 115°C |
| Switching Voltage | 600VAC, 28VDC - Max |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Contact Rating (Current) | 30 A |
| Coil Current | 83.3 mA |
| Coil Resistance | 290 Ohms |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | Class F |
| Series | MGN |
| Operate Time | 30 ms |
| Contact Material | - |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Must Operate Voltage | 18 VDC |
| Release Time | 30 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | MGN1C-DC |