/ Fixed Inductors / MGV10043R3M-12
minImg
MGV10043R3M-12
Laird-Signal Integrity Products
제품 번호:
MGV10043R3M-12
설명:
FIXED IND 3.3UH 11A 11.8MOHM SMD
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 20A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.173" (4.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 11 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
DC Resistance (DCR) 11.8mOhm Max
Ratings AEC-Q200
Series MGV
Inductance 3.3 µH