Micrel Inc.
제품 번호:
MIC29312BTL3
제조업체:
패키지:
TO-220-5
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
3 AMP FAST-RESPONSE LDO REG
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
234
$1.216
$284.544
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Quiescent (Iq) | 20 mA |
| Voltage - Input (Max) | 16V |
| PSRR | - |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 3A |
| Number of Regulators | 1 |
| Current - Supply (Max) | 150 mA |
| Output Configuration | Positive |
| Voltage - Output (Max) | 15V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-220-5 |
| Series | - |
| Control Features | Enable |
| Package / Case | TO-220-5 |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| Mfr | Micrel Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.24V |
| Voltage Dropout (Max) | 1V @ 3A |
| Package | Bulk |