Microchip Technology
제품 번호:
MIC3202-1YME
제조업체:
패키지:
8-SOIC-EP
배치:
-
설명:
IC LED DRIVER RGLTR PWM 1A 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.1565
$2.1565
25
$1.805
$45.125
100
$1.634
$163.4
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Applications | Lighting |
| Voltage - Supply (Min) | 6V |
| Topology | Step-Down (Buck) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC-EP |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Type | DC DC Regulator |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 37V |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | Microchip Technology |
| Frequency | 1MHz |
| Dimming | PWM |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | 1A |
| Base Product Number | MIC3202 |