Microchip Technology
제품 번호:
MIC5163YMM
제조업체:
패키지:
10-MSOP
배치:
-
설명:
IC REG CTRLR DDR3 1OUT 10MSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.5175
$2.5175
25
$2.14776
$53.694
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Controller, DDR3, GDDR3/4/5 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-MSOP |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Output | Programmable |
| Mfr | Microchip Technology |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 0.75V ~ 6V |
| Base Product Number | MIC5163 |