Microchip Technology
제품 번호:
MIC6211YM5-TR
제조업체:
패키지:
SOT-23-5
배치:
-
설명:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4275
$0.4275
25
$0.36632
$9.158
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 32 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 6V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 2.5 MHz |
| Current - Supply | 1.3mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 50 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input Offset | 2 mV |
| Series | IttyBitty® |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4 V |
| Mfr | Microchip Technology |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 50 mA |
| Base Product Number | MIC6211 |