Littelfuse Inc.
제품 번호:
MINISMDC300F-2
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PTC RESET FUSE 6V 3A 1812
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.513
$0.513
5
$0.4959
$2.4795
10
$0.4807
$4.807
50
$0.40432
$20.216
100
$0.335635
$33.5635
250
$0.30514
$76.285
500
$0.25935
$129.675
1000
$0.228836
$228.836
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Max | 6V |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 3 A |
| Height - Seated (Max) | - |
| Approval Agency | CSA, TUV, UL |
| Lead Spacing | - |
| Current - Max | 100 A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) |
| Product Status | Active |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 36 mOhms |
| Ratings | - |
| Series | PolySwitch®, miniSMD |
| Type | Polymeric |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric), Concave |
| Thickness (Max) | 0.030" (0.76mm) |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 11 mOhms |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Current - Trip (It) | 6 A |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Time to Trip | 5 s |