IXYS
제품 번호:
MITB10WB1200TMH
제조업체:
패키지:
MiniPack2
배치:
-
설명:
IGBT MOD 1200V 17A 70W MINIPACK2
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| NTC Thermistor | Yes |
| Configuration | Three Phase Inverter with Brake |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 17 A |
| Input Capacitance (Cies) @ Vce | 600 pF @ 25 V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 1200 V |
| Supplier Device Package | MiniPack2 |
| Series | - |
| Vce(on) (Max) @ Vge, Ic | 2.2V @ 15V, 10A |
| Input | Three Phase Bridge Rectifier |
| Package / Case | MiniPack2 |
| Power - Max | 70 W |
| Mfr | IXYS |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 600 µA |
| Package | Box |
| IGBT Type | Trench |
| Base Product Number | MITB10W |