Essentra Components
제품 번호:
MKKJ-6-RT
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL CLIP J-TYPE CLEAR ADHESIVE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6365
$0.6365
10
$0.551
$5.51
25
$0.5035
$12.5875
50
$0.47405
$23.7025
100
$0.45429
$45.429
250
$0.41477
$103.6925
500
$0.39501
$197.505
1000
$0.325888
$325.888
2500
$0.296258
$740.645
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Clear |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Adhesive |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Series | Richco, KWIK KLIP |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, J-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | 0.875" (22.22mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | Flame Retardant |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | 0.563" (14.30mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.625" (15.88mm) |
| Adhesive | Acrylic Based (RMS-15) |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.375" (9.53mm) |
| Base Product Number | MKKJ-6 |