WIMA
제품 번호:
MKM4D031504B00KSSD
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
MKM 4 0.15 UF 100 VDC 5X11X13 PC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
10
$0.1786
$1.786
101
$0.17194
$17.36594
201
$0.16055
$32.27055
501
$0.15105
$75.67605
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 100°C |
| Dielectric Material | Plastic, Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.433" (11.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MKM 4 |
| Voltage Rating - DC | 100V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 63V |
| Mfr | WIMA |
| Capacitance | 0.15 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |