Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
MKP1837310161
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 10000PF 1% 160VDC RAD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.596
$1.596
10
$1.26065
$12.6065
50
$1.09269
$54.6345
100
$0.94563
$94.563
500
$0.714438
$357.219
1000
$0.630392
$630.392
2500
$0.588364
$1470.91
5000
$0.56735
$2836.75
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 100°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | High Frequency, Switching |
| Height - Seated (Max) | 0.276" (7.00mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.295" L x 0.217" W (7.50mm x 5.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MKP1837 |
| Voltage Rating - DC | 160V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 100V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 10000 pF |
| Features | - |
| Package | Bulk |