Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
MKP1847H62035JY5
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 20UF 5% 700VDC RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$30.59
$30.59
10
$28.9788
$289.788
50
$24.95422
$1247.711
100
$23.34416
$2334.416
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 1.988" (50.50mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 2.067" (52.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 3.5 mOhms |
| Series | MKP 1847H |
| Voltage Rating - DC | 700V |
| Package / Case | Radial - 4 Leads |
| Voltage Rating - AC | 350V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 20 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |