Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
MKP386M447250JT4
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 0.47UF 5% 2.5KVDC SCREW
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$28.5285
$28.5285
10
$27.02845
$270.2845
50
$23.27424
$1163.712
100
$21.772765
$2177.2765
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | Snubber |
| Height - Seated (Max) | 1.811" (46.00mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | - |
| Termination | Screw Terminals |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 1.732" L x 1.181" W (44.00mm x 30.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 4 mOhms |
| Series | MKP386M |
| Voltage Rating - DC | 2500V (2.5kV) |
| Package / Case | Rectangular Box |
| Voltage Rating - AC | 800V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 0.47 µF |
| Features | Low ESR |
| Package | Bulk |