Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
MKP386M510200YT4
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 1UF 5% 2KVDC SCREW
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$14.117
$14.117
10
$13.40735
$134.0735
50
$11.29056
$564.528
100
$10.584995
$1058.4995
500
$9.385335
$4692.6675
1000
$8.820807
$8820.807
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | Snubber |
| Height - Seated (Max) | 1.772" (45.00mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 1.457" (37.00mm) |
| Termination | Screw Terminals |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 2.283" L x 1.181" W (58.00mm x 30.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 4 mOhms |
| Series | MKP386M |
| Voltage Rating - DC | 2000V (2kV) |
| Package / Case | Rectangular Box |
| Voltage Rating - AC | 700V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 1 µF |
| Features | Low ESR |
| Package | Bulk |