CreeLED, Inc.
제품 번호:
MKRAWT-00-0000-0B00J2051
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED XLAMP COOL WHITE 6200K 2SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.992
$6.992
10
$6.6424
$66.424
50
$6.45354
$322.677
100
$5.9432
$594.32
200
$5.404835
$1080.967
500
$5.062227
$2531.1135
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Viewing Angle | 120° |
| Height - Seated (Max) | 0.166" (4.21mm) |
| Color | White, Cool |
| Current - Test | 1.4A |
| Current - Max | 2.5A |
| CRI (Color Rendering Index) | 65 (Typ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Thermal Resistance of Package | 1.7°C/W |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm) |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 129 lm/W |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | XLamp® MK-R |
| Package / Case | 2828 (7070 Metric) |
| Mfr | CreeLED, Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 6V |
| Flux @ 85°C, Current - Test | 1080lm (1040lm ~ 1120lm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Flux @ 25°C, Current - Test | - |
| Base Product Number | MKRAWT |
| CCT (K) | 6200K |