WIMA
제품 번호:
MKS0D011000B00JSSD
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
MKS 02 1000 pF 100 VDC 10% Stand
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
10
$0.1767
$1.767
100
$0.17005
$17.005
200
$0.1596
$31.92
500
$0.1501
$75.05
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Tolerance | ±5% |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MKS 02 |
| Voltage Rating - DC | 100V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 63V |
| Mfr | WIMA |
| Capacitance | 1000 pF |
| Features | - |
| Package | Bulk |