WIMA
제품 번호:
MKS4F032202E00JSSD
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
MKS 4 0.22 UF 250 VDC 5X10.5X10.
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
10
$0.40945
$4.0945
101
$0.393262
$39.719462
201
$0.36861
$74.09061
501
$0.34676
$173.72676
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.413" (10.50mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.406" L x 0.197" W (10.30mm x 5.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MKS 4 |
| Voltage Rating - DC | 250V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 160V |
| Mfr | WIMA |
| Capacitance | 0.22 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |