WIMA
제품 번호:
MKS4S031006A00KSSD
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
MKS 4 0.1 UF 1500 VDC 9X19X31.5
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.121
$1.121
101
$1.0735
$108.4235
201
$1.00605
$202.21605
501
$0.94621
$474.05121
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.748" (19.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 1.083" (27.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.240" L x 0.354" W (31.50mm x 9.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MKS 4 |
| Voltage Rating - DC | 1500V (1.5kV) |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 400V |
| Mfr | WIMA |
| Capacitance | 0.1 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |