Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
MKT1813422635G
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1000
$1.066584
$1066.584
2000
$1.028489
$2056.978
5000
$0.990394
$4951.97
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 100°C |
| Dielectric Material | Polyester, Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.453" Dia x 1.043" L (11.50mm x 26.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MKT1813 |
| Voltage Rating - DC | 630V |
| Package / Case | Axial |
| Voltage Rating - AC | 220V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 0.22 µF |
| Features | - |
| Package | Tape & Box (TB) |