WIMA
제품 번호:
MKXR3W33305G00JSSD
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 0.33UF 5% 400VAC RAD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.862
$1.862
10
$1.50575
$15.0575
50
$1.31442
$65.721
100
$1.150165
$115.0165
500
$0.876299
$438.1495
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 0.748" (19.00mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 0.886" (22.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | X2 |
| Series | - |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 400V |
| Mfr | WIMA |
| Capacitance | 0.33 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |