Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
MLV0402E31403T
패키지:
-
배치:
-
설명:
VARISTOR 25.5V 20A 0402
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3325
$0.3325
10
$0.24605
$2.4605
25
$0.21508
$5.377
100
$0.13908
$13.908
250
$0.11514
$28.785
500
$0.092112
$46.056
1000
$0.070623
$70.623
2500
$0.061408
$153.52
5000
$0.055271
$276.355
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 23 V |
| Capacitance @ Frequency | 90 pF @ 1 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 25.5 V |
| Varistor Voltage (Max) | 28 V |
| Series | - |
| Energy | 0.05J |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Maximum AC Volts | 14 V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 18 V |
| Base Product Number | MLV0402 |
| Current - Surge | 20 A |