Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
MLV1210E30403T
패키지:
-
배치:
-
설명:
VARISTOR 250A 1210
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.855
$0.855
10
$0.76665
$7.6665
25
$0.72808
$18.202
100
$0.598025
$59.8025
250
$0.559056
$139.764
500
$0.494038
$247.019
1000
$0.390032
$390.032
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 7 V |
| Capacitance @ Frequency | 5000 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Max) | 10 V |
| Series | - |
| Energy | 0.4J |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Maximum AC Volts | 4 V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 5.6 V |
| Base Product Number | MLV1210 |
| Current - Surge | 250 A |