Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
MLV1210E33503T
패키지:
-
배치:
-
설명:
VARISTOR 250A 1210
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 50.4 V |
| Capacitance @ Frequency | 950 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Max) | 61.6 V |
| Series | - |
| Energy | 2.2J |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Maximum AC Volts | 35 V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 45 V |
| Base Product Number | MLV1210 |
| Current - Surge | 250 A |