Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
MLV1812E31403T
패키지:
-
배치:
-
설명:
VARISTOR 800A 1812
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.4345
$1.4345
10
$1.2863
$12.863
25
$1.21372
$30.343
100
$1.03417
$103.417
250
$0.971014
$242.7535
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 21.6 V |
| Capacitance @ Frequency | 4500 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Max) | 26 V |
| Series | - |
| Energy | 2.3J |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric) |
| Maximum AC Volts | 14 V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 18 V |
| Base Product Number | MLV1812 |
| Current - Surge | 800 A |