Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
MLV2220E32503T
패키지:
-
배치:
-
설명:
VARISTOR 41.5V 1.2KA 2220
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Varistor Voltage (Min) | 37 V |
| Capacitance @ Frequency | 5000 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 41.5 V |
| Varistor Voltage (Max) | 46 V |
| Series | - |
| Energy | 9.6J |
| Package / Case | 2220 (5750 Metric) |
| Maximum AC Volts | 25 V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 30 V |
| Base Product Number | MLV2220 |
| Current - Surge | 1.2 kA |