Eaton - Electronics Division
제품 번호:
MLVA06V18C130
패키지:
-
배치:
-
설명:
VARISTOR 22V 30A 0603
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 17.6 V |
| Capacitance @ Frequency | 130 pF @ 1 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Obsolete |
| Varistor Voltage (Typ) | 22 V |
| Varistor Voltage (Max) | 26.4 V |
| Series | MLVA |
| Energy | 0.1J |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Maximum AC Volts | 14 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 18 V |
| Base Product Number | MLVB06 |
| Current - Surge | 30 A |