Melexis Technologies NV
제품 번호:
MLX90614ESF-ACK-000-SP
제조업체:
패키지:
TO-39-4 Metal Can
배치:
-
설명:
SENSOR TEMP 1PIXEL 5V 13FOV TO39
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Sensing Temperature - Local | -40°C ~ 85°C |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Test Condition | 0°C ~ 50°C |
| Sensing Temperature - Remote | -70°C ~ 380°C (IR) |
| Output Type | PWM, SMBus |
| Grade | Automotive |
| Mounting Type | Through Hole |
| Supplier Device Package | TO-39 |
| Accuracy - Highest (Lowest) | ±0.5°C |
| Series | - |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Package / Case | TO-39-4 Metal Can |
| Sensor Type | Digital, Infrared (IR) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Part Status | Active |
| Packaging | Tube |
| Manufacturer | Melexis Technologies NV |
| Features | Sleep Mode |
| Resolution | 0.02°C |