MM3Z2V7T1G
onsemi
제품 번호:
MM3Z2V7T1G
제조업체:
onsemi
패키지:
SOD-323
설명:
DIODE ZENER 2.7V 300MW SOD323
재고 : 3161
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Tolerance ±7%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-323
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 µA @ 1 V
Series -
Package / Case SC-76, SOD-323
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Power - Max 300 mW
Mfr onsemi
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.7 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms