onsemi
제품 번호:
MMBD301LT3G
제조업체:
패키지:
SOT-23-3 (TO-236)
배치:
-
설명:
DIODE SCHOTTKY 30V 200MW SOT23-3
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.266
$0.266
10
$0.2185
$2.185
25
$0.18316
$4.579
100
$0.1159
$11.59
250
$0.08949
$22.3725
500
$0.076285
$38.1425
1000
$0.05187
$51.87
2500
$0.046788
$116.97
5000
$0.040679
$203.395
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Capacitance @ Vr, F | 1.5pF @ 15V, 1MHz |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 30V |
| Diode Type | Schottky - Single |
| Product Status | Active |
| Resistance @ If, F | - |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 (TO-236) |
| Power Dissipation (Max) | 200 mW |
| Series | - |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MMBD301 |