onsemi
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4275
$0.4275
10
$0.3648
$3.648
100
$0.27265
$27.265
500
$0.214263
$107.1315
1000
$0.165566
$165.566
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| FET Type | P-Channel |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | - |
| Voltage - Cutoff (VGS off) @ Id | 1 V @ 10 nA |
| Current - Drain (Idss) @ Vds (Vgs=0) | 2 mA @ 15 V |
| Resistance - RDS(On) | 250 Ohms |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Series | - |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Power - Max | 225 mW |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MMBFJ1 |
| Voltage - Breakdown (V(BR)GSS) | 30 V |