onsemi
제품 번호:
MMBZ15VDLT3G
제조업체:
패키지:
SOT-23-3 (TO-236)
배치:
-
설명:
TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC SOT23-3
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.2945
$0.2945
10
$0.24225
$2.4225
100
$0.128535
$12.8535
500
$0.084588
$42.294
1000
$0.057522
$57.522
2000
$0.05188
$103.76
5000
$0.045116
$225.58
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 1.9A |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Voltage - Breakdown (Min) | 14.3V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | 40W |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 (TO-236) |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 21.2V |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 12.8V |
| Unidirectional Channels | 2 |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | MMBZ15 |