Samtec Inc.
제품 번호:
MMCX-J-P-H-ST-TH1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN MMCX JACK STR 50 OHM PCB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.826
$4.826
10
$4.3776
$43.776
25
$4.14656
$103.664
40
$4.050088
$162.00352
100
$3.85719
$385.719
300
$3.375036
$1012.5108
500
$3.278602
$1639.301
1000
$2.796458
$2796.458
2400
$2.603598
$6248.6352
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 500 V |
| Mating Cycles | - |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 125°C |
| Insertion Loss | - |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Type | Through Hole |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | MMCX |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Tray |
| Contact Termination | Solder |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Base Product Number | MMCX-J |