/ Fixed Inductors / MMD-12FD-R47M-V1-RU
minImg
MMD-12FD-R47M-V1-RU
Mag Layers
제품 번호:
MMD-12FD-R47M-V1-RU
제조업체:
Mag Layers
설명:
FIXED IND 470NH 41A 1.2 MOHM SMD
재고 : 250
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 10
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 63A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Height - Seated (Max) 0.252" (6.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 41 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.520" L x 0.508" W (13.20mm x 12.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.2mOhm Max
Inductance 470 nH