onsemi
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.2185
$0.2185
10
$0.1824
$1.824
25
$0.15276
$3.819
100
$0.096805
$9.6805
250
$0.074708
$18.677
500
$0.063688
$31.844
1000
$0.04331
$43.31
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Capacitance @ Vr, F | 1pF @ 20V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOD-323 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 200 nA @ 35 V |
| Series | - |
| Package / Case | SC-76, SOD-323 |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1 V @ 10 mA |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 70 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | - |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Base Product Number | MMDL770 |