Panjit International Inc.
제품 번호:
MMDT3946_R1_00001
패키지:
SOT-363
배치:
-
설명:
SOT-363, TRANSISTOR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.2945
$0.2945
10
$0.20235
$2.0235
100
$0.0988
$9.88
500
$0.082403
$41.2015
1000
$0.057256
$57.256
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | 300MHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 200mA |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 300mV @ 5mA, 50mA / 400mV @ 5mA, 50mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 40V |
| Supplier Device Package | SOT-363 |
| Series | - |
| Transistor Type | NPN, PNP |
| Package / Case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Power - Max | 225mW |
| Mfr | Panjit International Inc. |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 50nA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 100 @ 10mA, 1V |
| Base Product Number | MMDT3946 |