MMF-25FRE549R
YAGEO
제품 번호:
MMF-25FRE549R
제조업체:
YAGEO
패키지:
MELF
설명:
RES SMD 1% 1/4W MELF
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package MELF
Resistance 549 Ohms
Series MMF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W