Bulgin
제품 번호:
MMP0120/ABK67/S
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH PUSHBUTTON SPST-NO 2A 36V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$14.2025
$14.2025
10
$12.73
$127.3
25
$12.17102
$304.2755
50
$11.54136
$577.068
100
$11.12165
$1112.165
250
$10.422184
$2605.546
450
$9.65276
$4343.742
950
$8.656884
$8224.0398
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Actuator Type | Round, Button, Domed |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 12.00mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 2A (DC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 1,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | MMP0120 |
| Type | Standard |
| Voltage Rating - DC | 36 V |
| Switch Function | Off-Mom |
| Electrical Life | 200,000 Cycles |
| Mfr | Bulgin |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Base Product Number | MMP0120 |
| Color - Actuator/Cap | Black |