Bulgin
제품 번호:
MMP0120/NNB67/S
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH PUSHBUTTON SPST-NO 2A 36V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$16.4825
$16.4825
10
$14.77345
$147.7345
25
$14.12422
$353.1055
50
$13.39367
$669.6835
100
$12.906605
$1290.6605
250
$12.094868
$3023.717
450
$11.201982
$5040.8919
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Actuator Type | Round, Button, Domed |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 12.00mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 2A (DC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 500,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | MMP0120 |
| Type | Anti-Vandal |
| Voltage Rating - DC | 36 V |
| Switch Function | Off-Mom |
| Electrical Life | 200,000 Cycles |
| Mfr | Bulgin |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Base Product Number | MMP0120 |
| Color - Actuator/Cap | Silver |