Lite-On Inc.
제품 번호:
MOC3052S
제조업체:
패키지:
6-SMD
배치:
-
설명:
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.7315
$0.7315
10
$0.4769
$4.769
100
$0.312265
$31.2265
1000
$0.246525
$246.525
2000
$0.23009
$460.18
5000
$0.221872
$1109.36
10000
$0.218586
$2185.86
25000
$0.213655
$5341.375
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Static dV/dt (Min) | 1kV/µs |
| Zero Crossing Circuit | No |
| Current - Hold (Ih) | 400µA (Typ) |
| Output Type | Triac |
| Voltage - Isolation | 5000Vrms |
| Approval Agency | CSA, FIMKO, UL |
| Current - LED Trigger (Ift) (Max) | 10mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-SMD |
| Voltage - Off State | 600 V |
| Series | MOC305x |
| Package / Case | 6-SMD, Gull Wing |
| Number of Channels | 1 |
| Turn On Time | - |
| Mfr | Lite-On Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Package | Tube |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50 mA |
| Base Product Number | MOC305 |