ISL Products International
제품 번호:
MOT-I-81567-B
패키지:
-
배치:
-
설명:
33mm DC Motor - Brushed
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.331
$12.331
10
$12.1125
$121.125
100
$11.495
$1149.5
1000
$4.3225
$4322.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Torque - Rated (oz-in / mNm) | 0.49 / 3.43 |
| Operating Temperature | - |
| Diameter - Shaft | 0.079" (2.00mm) |
| Termination Style | Quick Connect |
| Approval Agency | - |
| Encoder Type | - |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Size / Dimension | Round - 1.299" Dia (33.00mm) |
| Product Status | Active |
| Mounting Hole Spacing | 1.024" (26.00mm) |
| RPM | 5050 RPM |
| Length - Shaft and Bearing | 0.335" (8.50mm) |
| Weight | - |
| Series | MOT-I |
| Function | - |
| Type | DC Motor |
| Power - Rated | 4W |
| Motor Type | Brushed |
| Mfr | ISL Products International |
| Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) | - |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Gear Reduction Ratio | - |