Eaton - Electronics Division
제품 번호:
MOV14V210Y
패키지:
-
배치:
-
설명:
VARISTOR 210 VAC 14MM DISC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.399
$0.399
10
$0.342
$3.42
25
$0.3192
$7.98
100
$0.255265
$25.5265
250
$0.237006
$59.2515
500
$0.200526
$100.263
1000
$0.154964
$154.964
2500
$0.141284
$353.21
5000
$0.132174
$660.87
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 297 V |
| Capacitance @ Frequency | 610 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 330 V |
| Varistor Voltage (Max) | 363 V |
| Series | MOV |
| Energy | 85J |
| Package / Case | Disc 14mm |
| Maximum AC Volts | 210 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bag |
| Maximum DC Volts | 275 V |
| Base Product Number | MOV14 |
| Current - Surge | 4.5 kA |