Eaton - Electronics Division
제품 번호:
MOVHE10V175Y
패키지:
-
배치:
-
설명:
VARISTOR 175 VAC HE 10MM DISC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3515
$0.3515
10
$0.2888
$2.888
25
$0.2641
$6.6025
100
$0.19646
$19.646
250
$0.178068
$44.517
500
$0.147383
$73.6915
1000
$0.110532
$110.532
2500
$0.101327
$253.3175
5000
$0.09518
$475.9
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 243 V |
| Capacitance @ Frequency | 370 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 270 V |
| Varistor Voltage (Max) | 297 V |
| Series | MOVHE |
| Energy | 49J |
| Package / Case | Disc 10mm |
| Maximum AC Volts | 175 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bag |
| Maximum DC Volts | 225 V |
| Base Product Number | MOVHE10 |
| Current - Surge | 3.5 kA |