Eaton - Electronics Division
제품 번호:
MOVHE10V230Y
패키지:
-
배치:
-
설명:
VARISTOR 230 VAC HE 10MM DISC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3705
$0.3705
10
$0.3021
$3.021
25
$0.27626
$6.9065
100
$0.205675
$20.5675
250
$0.186428
$46.607
500
$0.15428
$77.14
1000
$0.11572
$115.72
2500
$0.106077
$265.1925
5000
$0.099646
$498.23
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 324 V |
| Capacitance @ Frequency | 280 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 360 V |
| Varistor Voltage (Max) | 396 V |
| Series | MOVHE |
| Energy | 65J |
| Package / Case | Disc 10mm |
| Maximum AC Volts | 230 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bag |
| Maximum DC Volts | 300 V |
| Base Product Number | MOVHE10 |
| Current - Surge | 3.5 kA |